Çağ Otel Turizm Konaklama

       2006 Yılından bu güne Erzurum'da konaklama hizmeti sunmanın gururunu yaşamaktayız. Siz çok değerli müşterilerimizin, göstermiş olduğu yakın ilgiye sonsuz teşekkürler sunarız.  Otelimiz 2 Yıldızlı, 60 yatak kapasiteli olup kişiye ve aileye özel , soğuğa karşı izalasyonlu odalarda; uydu yayını , banyo , wc ,minibar , sıcak ve soğuk içecekler servisi , açık büfe kahvaltı gibi imkanlarının yanında size aile ortamı sıcaklığını hissettirecek güleryüzlü personelimizle 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

 

Misyonumuz

1 - )   Müşterilemizin rahatlığı ve konforu için en iyi şekilde  hizmet  sunmak.

2 - )   Müşterilerle  iş  birliği   yaparak   kalitemizde  ve  hizmette  mükemmeli   yakalamak.

3 - )   Müşterilerimizin  her  yönüyle  vazgeçemediği   ve  tercih  ettiği  bir  marka  olmak.  Kalite

          sistemimizi  gelişen  teknoloji  şartlarına  uygun  olarak  sürekli  iyileştirmek  ve geliştirmek.

4 - )   Müşteri   memnuniyetine   yönelik    uygulamalarda   açık    iletişim   kanalları   oluşturmak.

 

 

Vizyonumuz

Çağ Otel sektörde farklı ve yeni bir soluk ile hizmet verecektir. Kaliteden ödün vermemeksizin en iyi hizmeti en cazip fiyatlarla sunmayı, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı, deneyimli personeliyle, güler yüzlü hizmeti ve sağladığı konforla, geleneksel Türk konukseverliği ile; çalıştığı acente ve firmaların konaklama giderlerini minimum düzeyde tutmayı hedeflemektedir.

 
 

Bu sayfalardaki tüm içeriğin her hakkı saklıdır ve www.CagOtel.Com.Tr sitesine aittir.
Copyright © 2011 / Designed anD Programed MiRaLaY

Çağ Otel Turizm Konaklama Erzurumda faliyet gösteren işletmemiz,erzurum otellerinde 1 numara,erzurum,erzurumda otel,erzurum otelleri,erzurum oteli,erzurumda oteller,erzurum çağ otel,çağ otel erzurum,erzurumda turistik otel,turistik otel çağ,çağ turizm,erzurumda turizm,erzurumda hava alanına yakın otel,erzurumda ucuz otel,erzurumda ucuz ve kaliteli otel,çağ otel erzurumda kaliteli ve ucuz,erzurumda ucuz otel,doğu anadolu çağ otel turistik konaklama,erzurum tanıtımı,erzurumun tanımı,erzurumlular,erzurumun otelleri,erzurumda turizm